Popradské Pleso
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doručenie kuriérom za 2,99 € do 10 dní.
Výprázdniť košík

Lyžovanie

Štrbské Pleso

Pripravené sú pre vás vynikajúce lyžiarske podmienky so skvelými traťami na slalom, zjazd či bežkovanie, alebo čoraz atraktívnejší snowboarding - so službami s najvyšším štandardom. Na Štrbskom Plese môžete využiť služby požičovní lyží, snowboardov, ski-servisov, ako aj lyžiarskych škôl pre začiatočníkov.

K dispozícii máte viac ako 23,21 kilometra pravidelne upravovaných lyžiarskych tratí. Celková dĺžka zjazdoviek je 7,21 kilometra, ktoré sú po celej svojej dĺžke zasnežované technickým snehom. Pre bežkárov sú k dispozícii bežecké trate s celkovou dĺžkou 16 kilometrov. Určite nevynechajte príležitosť na vzrušujúce nočné lyžovačky, alebo pohľad na zasnežené pohoria z vtáčej perspektívy počas paraglidingu. Milovníci snowboard-adrenalínu môžu navštíviť snowpark na ľavej strane svahu Interski s možnosťou jumpovania a s využitím railov a prekážok.

Štrbské Pleso je od hotela vzdialené len 10 kilometrov.

strbske-pleso-mapa-strediska

 

 

Tatranská Lomnica

Z výšky 2 196 m n.m. zlyžujete cez Lomnické sedlo 6 kilometrov dlhou zjazdovkou do Tatranskej Lomnice.

Skvelé lyžovanie v Lomnickom sedle a nové široké zjazdovky zo Skalnatého plesa dole do Tatranskej Lomnice sú vďaka novému zasnežovaciemu systému a novej 15-miestnej sedačkovej lanovke Štart - Skalnaté pleso garanciou najlepšej lyžovačky na slnečnej strane Vysokých Tatier.

Tatranská Lomnica je od hotela vzdialená 30 kilometrov.

lomnica-mapa-strediska