Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Lyžovanie

Štrbské Pleso

Pripravené sú pre vás vynikajúce lyžiarske podmienky so skvelými traťami na slalom, zjazd či bežkovanie, alebo čoraz atraktívnejší snowboarding - so službami s najvyšším štandardom. Na Štrbskom Plese môžete využiť služby požičovní lyží, snowboardov, ski-servisov, ako aj lyžiarskych škôl pre začiatočníkov.

K dispozícii máte viac ako 23,21 kilometra pravidelne upravovaných lyžiarskych tratí. Celková dĺžka zjazdoviek je 7,21 kilometra, ktoré sú po celej svojej dĺžke zasnežované technickým snehom. Pre bežkárov sú k dispozícii bežecké trate s celkovou dĺžkou 16 kilometrov. Určite nevynechajte príležitosť na vzrušujúce nočné lyžovačky, alebo pohľad na zasnežené pohoria z vtáčej perspektívy počas paraglidingu. Milovníci snowboard-adrenalínu môžu navštíviť snowpark na ľavej strane svahu Interski s možnosťou jumpovania a s využitím railov a prekážok.

Štrbské Pleso je od hotela vzdialené len 10 kilometrov.

strbske-pleso-mapa-strediska

 

 

Tatranská Lomnica

Z výšky 2 196 m n.m. zlyžujete cez Lomnické sedlo 6 kilometrov dlhou zjazdovkou do Tatranskej Lomnice.

Skvelé lyžovanie v Lomnickom sedle a nové široké zjazdovky zo Skalnatého plesa dole do Tatranskej Lomnice sú vďaka novému zasnežovaciemu systému a novej 15-miestnej sedačkovej lanovke Štart - Skalnaté pleso garanciou najlepšej lyžovačky na slnečnej strane Vysokých Tatier.

Tatranská Lomnica je od hotela vzdialená 30 kilometrov.

lomnica-mapa-strediska